Sıkça Sorulan Sorular


Kıl Çadır (Yörük Çadırı) Nedir?
Kıl çadır yani yörük çadırı keçinin üzerindeki kılından yapılan bir çadır türüdür. Çok uzun zamanlardan beri hem barınak hem de dekorasyon olarak kullanılmıştır.

Kıl Çadırı Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?
Kıl çadırının kullanma alanlarını sıralayacak olursak: yerde kilim, perde, dış ortamda barınma, kafe restoran dış kaplaması, toplantı seminer veya sergi alanı çadırı olarak kullanabilirsiniz.

Çadırlar Nasıl İmal Ediyorsunuz?
Kıl çadırını iki farklı şekilde imal ediyoruz. El tezgahlarında tamamen doğal olarak ve modern makinelerde az miktarda karışım maddeleri ile üretiyoruz.

Şimdi Sipariş Versek, Çadırı Ne Zaman Kurmaya Başlarsınız?
Kıl çadırı siparişini verdiğiniz zaman dilimlerine göre bu değişebilir. Eğer başka bir çalışmamız yoksa bir hafta içinde gerekli malzemelerimizle çadırın kurulacağı yere ulaşıyoruz.

Kıl Çadırlarınızın Garantisi Var Mı?
Kıl çadırını yapma aşamasında bizden kaynaklanan bütün eksiklikler ve aksaklıklar firmamız tarafından üstlenilir. Çadırın yapımı bittikten sonra 5 yıl firma garantisi altındadır.

Neden Hanedan Yörük Çadırlarını Seçmeliyim?
Hanedan Yörük Çadırları kıl çadır imalatını çok uzun yıllardan beri sürdürmektedir.Mevcut kadromuz bu işin en deneyimli elemanlarından oluşmaktadır. Öyle ki çadır ustamız birbirinden farklı benzersiz bir çok çadır tasarlamıştır. Bizi tercih edenler menümüzden yaptığımız işlerin ciddiyetini ve kalitesini görebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

  • Tweetler